środa, 16 października
Imieniny dziś obchodzą:

Imiona wg liter:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Znaczenie imienia Agnieszka

0
0

Posiadaczka tego imienia bywa bardzo energiczna i nieprzewidywalna. Miewa wachania nastrojów. Potrafi przechodzić od wielkiego entuzjazmu do bardzo głębokiego załamania psychicznego Jest bardzo wrażliwa, ma duszę artysty. W swoim życiu

Cechy osoby noszącej imię Agnieszka

Płeć Imię żeńskie
Pochodzenie greckie
Znaczenie czysta, nieskalana, święta
Główne cechy Spokojna, ambitna
Predyspozycje zawodowe dziennikarstwo, obsługa turystyczna, marketing, reklama, grafik
Szczęśliwa liczba 3
Szczęśliwy kolor niebieski
Imieniny obchodzi lorem

Często kieruje się tym co podpowiada jej serce a nie rozum, ulega swoim słabostkom czego później żałuje. Często bywa raniona przez jej najbliższe osoby ale również inne osoby z otoczenia.
W życiu zawodowym ceni sobie atmosferę w pracy, lubi towarzystwo ludzi i pracę w grupach. Szybko nudzą ją czynności monotonne dlatego polecane dla niej zawody to takie w których coś się dzieje. Lubi być doceniana to ją motywuje do dalszego działania i kolejnych starań. W pracy stara robić się wszystko na sto procent. Jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, któremu można zaufać. Jednak przez swój charakter często bywa wykorzystywana w pracy.
W miłości nie kieruje się racjonalnym myśleniem. Kieruje się tym co podpowiada jej serce. Dlatego też czuje się wykorzystywana przez swoich życiowych partnerów. Potrafi związać się z partnerem mającym problemy z prawem, ściągającym ją na złą drogę. W uczuciach jest stała. W związku pragnie przyjaźni i stabilizacji.
W przyjaźni jest lojalna. Posiada duży wianuszek przyjaciół ale tylko paru zaufanych. Łatwo ufa, potrafi wyjawić osobom, które darzy sympatią swoje największe sekrety co bywa dla niej zgubne. Uczy się na własnych błędach. 
Ma dobre zdrowie, jednak bywa często nieostrożna i roztargniona co może prowadzić do niewielkich wypadków. Posiada słaby charakter przez co ma skłonności do depresji.

Ostatnie komentarze dla imienia: Agnieszka

Brak komentarzy.

komentarze

Zobacz komentarze dla innych imion

opis zgadza się co do opisu mojej osoby
Wszystko sie zgadza;d
Super interpretacja mojego imienia. Wszystko się zgadza co do...
no moje zycie nigdy nudne nie bylo ;d
Racja mam powodzenie u kobiet ale nie szukam przelotnych...
Wszystko się zgadza, na pozór wyglądam jak obrażona osoba o...
Myślę o takim imieniu dla mojej córki - ładne?
Interesująca interpretacja - Adrian to mój syn i rzeczywiści...
facebook