środa, 16 października
Imieniny dziś obchodzą:

Imiona wg liter:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Znaczenie imienia Fabian

0
0

Fabian to mężczyzna posiadający urok osobsity. Przyciąga do siebie ludzi. Często posiada duży krąg znajomych.  Często ma dwie twarze. Lubi sobie żartować z innych często w sposób niegrzeczny. Bywa dokuczliwy i uszczypliwy. 

Cechy osoby noszącej imię Fabian

Płeć Imię męskie
Pochodzenie łacińskie
Znaczenie mężczyzna, który zajmuje się uprawą lub sprzedażą bobu
Główne cechy pomysłowy, zmysł analityczny
Predyspozycje zawodowe dobrze sprawdzi się w wykonywaniu wolnych zawodów
Szczęśliwa liczba 2
Szczęśliwy kolor seledynowy
Imieniny obchodzi lorem

Fabiana można nazwać karierowiczem. W pracy jest on jednak bardziej lubiany niż prywatnie. Wydaje się być bardziej sympatyczny. Łatwo przystosowuje się do trudnej pracy i drażliwego otoczenia. W pracy jest opanowany, pracuje powoli i rzetelnie. Dla porażek potrafi zachować zimną krew. Jest on uczciwy i bardzo solidny. Jest chętny do ambitnych zadań. Z chęcią angażuje się w życie firmy, nowe projekty i zadania. Jest przy tym bardzo uczciwy i lojalny mimo swojego trudnego charakteru mozna na niego liczyć w trudnych sytuacjach. Ma skłonności do chwytania wielu srok za ogon co często może być przyczyną jego porażki.

 

W miłości jest oddanym partnerem. Pragnie ciepłego ogniska domowego, żony i dzieci. W pogoni za pieniądzem pragnie wyciszyć się u boku ukochanej kobiety, która będzie dla niego oazą spokoju a dzieci powodem do radości. Mimo swojego charakteru, który bywa niejednokrotnie konfliktowy docenia swoją ukochaną. Często sprawia jej niespodzianki. Jest kochającym i oddanym mężem,.

 

W przyjaźni nie ma sobie równych. Zawsze można na niego liczyć, jednak jest on jednak trudnym przyjacielem. Lubi konkurować z przyjaciółmi we wszystkim. Ma trudny charakter, dlatego też dość trudno mu odnaleźć znajomych podobnych chociaż w małym stopniu do jego osoby.

 

Ostatnie komentarze dla imienia: Fabian

Brak komentarzy.

komentarze

Zobacz komentarze dla innych imion

opis zgadza się co do opisu mojej osoby
Wszystko sie zgadza;d
Super interpretacja mojego imienia. Wszystko się zgadza co do...
no moje zycie nigdy nudne nie bylo ;d
Racja mam powodzenie u kobiet ale nie szukam przelotnych...
Wszystko się zgadza, na pozór wyglądam jak obrażona osoba o...
Myślę o takim imieniu dla mojej córki - ładne?
Interesująca interpretacja - Adrian to mój syn i rzeczywiści...
facebook