środa, 16 października
Imieniny dziś obchodzą:

Imiona wg liter:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Znaczenie imienia Felicja

0
0

Felicja to kobieta spokojna i zrównoważona. Z chęcia pomaga innym. Jest szlachetna, dobra i opanowana, dlatego też przyciąga do swojej osoby innych ludzi. Potrafi podejmować szybko decyzje. Posiada intuicje co do ludzi. Potrafi wyczuwać ich intencje. Felicja czasami zamyka się w sobie, jednak jest to tak naprawdę energiczna pełna chęci do życia kobieta,.

 

 

 

Cechy osoby noszącej imię Felicja

Płeć Imię żeńskie
Pochodzenie łacińskie
Znaczenie łaskawy, szczęśliwy, życzliwy
Główne cechy ciepła, dobra, spokojna
Predyspozycje zawodowe dziennikarka, prezenterka, praca biurowa
Szczęśliwa liczba 4
Szczęśliwy kolor pomarańczowy
Imieniny obchodzi lorem

Kobieta ta jest zwykle dobrym pracownikiem. Świetnie sobie radzi z porażką. Potrafi znaleźc rozwiązanie na każdy problem. Angażuje się mocno w pracę. Czasami lubi się zamyślać, przez co gubi się w szczegółach. Jeśli Felicja odniesie porażkę potrafi się szybko zniechęcić do dalszych działań w danym kierunku. Felicja sprawdzi się idealnie w sytuacjach kryzysowych. To pracownik na dobre i na złe. Jest kobietą pełną optymizmu i energii. Bardzo przedsiębiorcza, posiadająca analityczny umysł. 

 

Felicja dość rzadko uzewnętrznia swoje przeżycia, jednak mimo to jest kochająca partnerką i matką. Jest ciepła i czuła. Chętnie otacza najbliższych opieką. Dobrze sprawdzi się jako Pani domu, chociaż nie należy jej narzucać zbyt dużej skrupulatności. Jej łagodny charakter, miła aparycja z czasem może się znudzić. Należy pamiętać, że Felicja to tak naprawdę uśpiony wulkan.

 

Lubi przebywać wśród znajomych. Nie narzeka na ich brak. Jest miła i sympatyczna a ponadto optymistyczna. Chętnie organizuje przyjęcia i imprezy dla swoich przyjaciół. Znajomych zaskakuje smacznymi potrawami i pięknie przyrządzonymi przez nią dekoracjami.

 

Ostatnie komentarze dla imienia: Felicja

Brak komentarzy.

komentarze

Zobacz komentarze dla innych imion

opis zgadza się co do opisu mojej osoby
Wszystko sie zgadza;d
Super interpretacja mojego imienia. Wszystko się zgadza co do...
no moje zycie nigdy nudne nie bylo ;d
Racja mam powodzenie u kobiet ale nie szukam przelotnych...
Wszystko się zgadza, na pozór wyglądam jak obrażona osoba o...
Myślę o takim imieniu dla mojej córki - ładne?
Interesująca interpretacja - Adrian to mój syn i rzeczywiści...
facebook