Zdrobnienia: Michalinka, Michalusia, Misia, Miśka, Linka, Linusia
Imię Michalina pochodzi z języka hebrajskiego i jest żeńską formą imienia Michał, które oznacz osobę chwalącą Boga. Michalina to kobieta bardzo nieśmiała, ale dobrze radząca sobie w życiu. Ta kobieta zachowuje się z klasą, ma doskonałą pamięć i rozwiniętą intuicję. Michalina ceni sobie stabilizację w życiu, dlatego szybko przywiązuje się zwłaszcza do osób i miejsc. Kobieta o tym imieniu bywa zdystansowana i nieufna, ale nigdy nie ocenia zanim kogoś nie pozna. Michalina szuka księcia z bajki i potrafi przez to odrzucić wielu kandydatów.
Rodzina i związki
Michalina to kobieta, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Umie urodzić i robi to z klasą. Michalina pozostaje przy tym tajemnicza, czym dodatkowo przyciąga kandydatów. Ta kobieta pragnie zostać matką i gospodynią domową. Michalina oczekuje szczęśliwego związku, bo tylko dzięki niemu uda jej się skutecznie połączyć życie prywatne z zawodowym. Michalina jest wierna i kocha całą sobą. Czeka na idealnego księcia, a pozostałych kandydatów nie umie obdarzyć zaufaniem. Bywa pozornie łagodna i zimna.
W towarzystwie
Michalina jest kobietą nieco zamkniętą i nieśmiałą. Zawsze zachowuje się z godnością niczym członkini arystokratycznego rodu. Ta kobieta nie lubi wielkich spędów ani rozrywek w formie jarmarków czy dyskotek. Zawsze stara się poznać każdego, kto się wokół niej pojawi. Michalinę ciężko poznać, bo sama nie pozwala się do siebie zbliżać. Kobieta o tym imieniu wybiera partnera i przyjaciół na całe życie.
W pracy
Michalina bez większych problemów robi karierę i ta wrodzona nieśmiałość w ogóle jej w tym nie przeszkadza. Umie przewidzieć ważne sytuacje, dzięki czemu zawsze się do nich przygotuje i wykorzysta je na tak, by było najlepiej dla niej. Michalina doskonale pamięta o tym, co ma zrobić. Stabilizacja jej jej drugim imieniem, dlatego Michalina nie zmienia często miejsca zatrudnienia i stawia na kroczenie ścieżką kariery w jednym miejscu przez wiele lat. Michalina ma tendencję do zaniedbywania rodziny na rzecz pracy.
Dodaj komentarz