Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Agnieszka

Posiadaczka tego imienia bywa bardzo energiczna i nieprzewidywalna. Miewa wachania nastrojów. Potrafi przechodzić od wielkiego entuzjazmu do bardzo głębokiego załamania psychicznego Jest bardzo wrażliwa, ma duszę artysty. W swoim życiu

Cechy osoby noszącej imię Agnieszka

Pochodzenie
greckie
Znaczenie
czysta, nieskalana, święta
Główne cechy
Spokojna, ambitna
Predyspozycje zawodowe
dziennikarstwo, obsługa turystyczna, marketing, reklama, grafik
Szczęśliwa liczba
3
Szczęśliwy kolor
niebieski
Imieniny obchodzi
6 marca, 21 stycznia, 20 kwietnia, 17 czerwca

Często kieruje się tym co podpowiada jej serce a nie rozum, ulega swoim słabostkom czego później żałuje. Często bywa raniona przez jej najbliższe osoby ale również inne osoby z otoczenia.
W życiu zawodowym ceni sobie atmosferę w pracy, lubi towarzystwo ludzi i pracę w grupach. Szybko nudzą ją czynności monotonne dlatego polecane dla niej zawody to takie w których coś się dzieje. Lubi być doceniana to ją motywuje do dalszego działania i kolejnych starań. W pracy stara robić się wszystko na sto procent. Jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, któremu można zaufać. Jednak przez swój charakter często bywa wykorzystywana w pracy.
W miłości nie kieruje się racjonalnym myśleniem. Kieruje się tym co podpowiada jej serce. Dlatego też czuje się wykorzystywana przez swoich życiowych partnerów. Potrafi związać się z partnerem mającym problemy z prawem, ściągającym ją na złą drogę. W uczuciach jest stała. W związku pragnie przyjaźni i stabilizacji.
W przyjaźni jest lojalna. Posiada duży wianuszek przyjaciół ale tylko paru zaufanych. Łatwo ufa, potrafi wyjawić osobom, które darzy sympatią swoje największe sekrety co bywa dla niej zgubne. Uczy się na własnych błędach. 
Ma dobre zdrowie, jednak bywa często nieostrożna i roztargniona co może prowadzić do niewielkich wypadków. Posiada słaby charakter przez co ma skłonności do depresji.


Ostatnie komentarze

Marian, Miłosz, Kuba
Szanowni właściciele strony,
zwracamy uwagę na brak naszych imion.
Z wyrazami szacunku
Marian, Milosz, Kuba

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane