Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Alicja

Kobieta o tym imieniu jest silna, ambitna i zaradna. Jednak mimo tych cech praca nie jest dla niej najważniejszym priorytetem. Nie walczy o pozycje zawodową i sukcesy. Lubi współpracę z ludźmi. Łatwo nawiązuje nowe znajomości.

Cechy osoby noszącej imię Alicja

Pochodzenie
niemieckie
Znaczenie
prawda, niewiasta o szlachetnym obliczu
Główne cechy
kreatywność, energiczność
Predyspozycje zawodowe
nauczycielka, muzyczka
Szczęśliwa liczba
9
Szczęśliwy kolor
żółty
Imieniny obchodzi
18 kwietnia, 18 maja, 21 czerwca, 1 września, 11 listopada

Alicja jest ceniona za dobre poczucie humoru i chęć niesienia pomocy.
Dzięki tym cechom w pracy zazwyczaj jest osobą lubianą. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest pracowita, uczciwa i rzetelna w swojej pracy. Cechuje ja profesjonalizm w podejmowanych działaniach oraz wysoki stopień kultury osobistej. Lubi współpracę z ludźmi. Nie lubi zadań monotonnych. Praca na samodzielnym stanowisku szybko ją nuży, dlatego też doskonałym zawodem w którym się spełni jest muzyk lub nauczyciel. 
Miłość dla Alicji jest jednym z ważniejszych priorytetów w życiu osobistym. Doskonale odnajduje się w roli żony, rodzica, przyjaciółki i kochanki swojego partnera. Alicja ma predyspozycje do prowadzenia gospodarstwa domowego. 
W przyjaźni nie ma sobie równych. Jest oddana swoim najbliższym znajomym jak i rodzinie. Dba o najbliższych. Zazwyczaj posiada duży wianuszek znajomych. Nie posiada jednego przyjaciela. Uwielbia się dobrze bawić i imprezować. Alicja uchodzi w towarzystwie za osobę bardzo gadatliwą. Z pewnością nikt się z nią nudzić nie może.


Ostatnie komentarze

Katarzyna
Alicja, którą znam jest niezwykle energiczną osobą.

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane