Czwartek, 07 lipca
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Amelia

Amelia to kobieta romantyczna, ale i odpowiedzialna. Pochwały są dla niej najlepszą motywacją, a w życiu realizuje wszystkie zamierzone cele. Amelia lubi podróże i swobodnie pnie się po drabinie kariery. Amelia potrafi dziać pod presją czasu i nawet w stresujących sytuacjach podejmuje słuszne decyzje. Kobieta o tym imieniu nie lubi się nudzić i unika monotonii w życiu. Amelia jest dość kochliwa i często romansuje, ale tak naprawdę marzy o wielkiej miłości do grobowej deski. Amelia jest rodzinną kobietą, ale założenie własnej często odkłada w przyszłość.

Cechy osoby noszącej imię Amelia

Pochodzenie
starogermańskie
Znaczenie
pracowita
Główne cechy
kulturalna, pewna siebie
Predyspozycje zawodowe
może być ekspertem i liderem w każdej dziedzinie
Szczęśliwa liczba
5
Szczęśliwy kolor
złoto
Imieniny obchodzi
30 marca i 10 lipca

Rodzina i związki

Imię Amelia pochodzi z języka niemieckiego. W tym języku oznacza kobietę gospodarną, która jak lwica będzie bronić ogniska domowego. Amelię cechuje spontaniczność, szaleństwo i otwarcie na przygody. Amelia szybko się zakochuj, ale jeszcze szybciej odkochuje. Jej celem jest uzyskanie pozycji zawodowej, dlatego plany związane z macierzyństwem odkłada na później. Mężczyzna, który okiełzna Amelię wygra los na loterii. Jej rozwinięta wyobraźnia nie pozwoli na monotonię w związku, a pokłady miłości, które w niej drzemią znajdą ujście, kiedy Amelia zostanie matką.


W towarzystwie
Amelia jest towarzyska, ale nie przesadnie. Jej sukcesy sprawiają, że błyszczy wśród znajomych, ale nie jest przy tym zarozumiała i niegrzeczna. Amelia dużo podróżuje i spełnia marzenia, dlatego też ma wielu znajomych, dla których jest inspiracją. Amelia łatwo popada z melancholii w euforię.


W pracy
Rozważna i romantyczna - tak można opisać naturę Amelii. Do każdego zadania podchodzi z entuzjazmem i nie boi się podejmować ryzykownych decyzji.

Formy obcojęzyczne
angielski, niemiecki, włoski, hiszpański - Amelia, francuski - Émilie, rosyjski - Амиаия

Ostatnie komentarze

Joanna
To imię było bardzo popularne w 2020 roku.

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane