Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Anastazja

Imię Anastazja pochodzi z greki, a oznacza kobietę zmartwychwstałą. Anastazja chce zmieniać świat , ale tylko dla siebie. Bywa kapryśna, żywiołowa i nieprzewidywalna. Anastazja ludzi się uczyć i zdobywać nowe umiejętności. Wokół niej jest wielu ludzi, ale Anastazja zawsze ceni sobie ich zdanie. Jest dobra, szlachetna i życzliwa. Bywa naiwna, ale chce pomagać każdemu. Mimo iż Anastazja jest pełna energii, najlepszym partnerem będzie dla niej mężczyzna spokojny i wyrozumiały.

Cechy osoby noszącej imię Anastazja

Pochodzenie
greckie
Główne cechy
żywiołowa, kochająca wiedzę
Predyspozycje zawodowe
związane z kontaktem z drugim człowiekiem
Szczęśliwa liczba
3
Szczęśliwy kolor
turkus
Imieniny obchodzi
21 stycznia, 27 litego, 15 kwietnia, 17 sierpnia i 25 grudnia

Związki i rodzina

W relacjach z mężczyznami Anastazja jest dość trudną partnerką. Jej gwałtowność i porywczość są gwarancją braku nudy. Zdarza się, że ciężko ją uspokoić. Anastazja potrafi manipulować ludźmi, dlatego jej partner musi twardo stąpać po ziemi. Związek z Anastazją jest ekscytujący. Kobieta jest wszechstronnie uzdolniona i stanowi idealny materiał na żonę i matkę.


W towarzystwie 
W życiu Anastazji zawsze jest miejsce dla bliskich i przyjaciół. A tych niestety często zmienia, bo potrzebuje ciągłych zmian. Anastazja nie kończy znajomości w sposób konfliktowy, a raczej zmienia osoby, na których koncentruje swoją uwagę. Potrafi słuchać, dzięki czemu szybko zjednuje sobie ludzi. Lubi pomagać i robi to bezwarunkowo. Anastazji można zaufać, ale trzeba być w tym dość ostrożnym.

 


W pracy
W pracy Anastazja zawsze stara się być najlepsza. Stawia na samorozwój i inwestuje w swoje wykształcenie. Jej żywiołowość rzuca ją z euforii do melancholii. Mimo że analizuje swoje decyzje, nigdy nie wiadomo do końca co zrobi. Nieustannie dąży do rozszerzania horyzontów i zdobywania wiedzy.

Formy obcojęzyczne
angielski - Anastacia, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański - Anastasia, rosyjski - Анастасия

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane