Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Anita

Imię Anita wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza łaskę Boga. Kobiety o tym imieniu potrafią być bezczelne i nie liczyć się ze zdaniem innych ludzi. Dlatego nie ma zbyt wielu znajomych i samodzielnie podejmuje wyzwania. Anita jest niecierpliwa i chce mieć wszystko od razu. Cechuje ją buntowniczość oraz ognisty temperament, dzięki którym w młodym wieku zyskuje samodzielność. Anita kocha mocno i zawzięcie, wysuwając się na pozycję głowy rodziny. Mimo, że dość łatwo nawiązuje znajomości, często nie jest lojalna.

Cechy osoby noszącej imię Anita

Pochodzenie
hebrajskie
Znaczenie
łaska boża
Główne cechy
intuicja, dążenie do celu
Predyspozycje zawodowe
psycholog
Szczęśliwa liczba
9
Szczęśliwy kolor
fiolet
Imieniny obchodzi
26 lipca i 17 sierpnia

Związki i rodzina

Anita lubi władzę, dlatego dąży do bycia głową rodziny i panią domu. Anita jest wymagająca w każdej kwestii i musi mieć partnera, który z wyrozumiałością zniesie jej zaborczość. Szuka partnera-perfekcjonisty i za to będzie go bardzo cenić. Mimo iż sama lubi rządzić, przyciąga przede wszystkim spokojnych flegmatyków, którymi łatwo manipulować. Anita bywa uczuciowa, co stanowi idealną przeciwwagę dla jej despotycznego charakteru.

 

W towarzystwie
W towarzystwie Anita jest życzliwa i bardo uprzejma. Świeci przykładem dobrego wychowania, wyniesionego z domu. Nie lubi wulgarności, a swojej bezczelności zachowuje klasę. Nie lubi przebywać w otoczeniu kogoś, kogo nie darzy przyjaźnią i i jasno daje mu to do zrozumienia. Bywa egoistyczna, a wówczas jej uprzejmość jest jednie pozorna. Anita lubi dramaty i nie boi się mieszać w sprawy innych ludzi.

 

W pracy
Buntownicza natura Anity sprawiają, że kobieta oddaje się pracy i chce zdobyć świat. Wierzy we własne możliwości, siłę i umie wyczuć intensje innych osób. Anita ma analityczny umysł o potrafi na zimno ogarnąć nawet bardzo stresującą sprawę. Zdecydowanie lepiej czuje się w zawodach ścisłych niż artystycznych.


Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane