Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Anna

Anna jest osobą, która ceni sobie ognisko domowe i sprawy rodzinne ponad sprawy zawodowe czy towarzyskie. Anna szuka wygodny i komfortu w życiu, a spokojną egzystencję zapewni jej mężczyzna o stabilnej sytuacji finansowej. Annę cechuje spontaniczność, energiczność i pomysłowość. Anna szybko się uczy, ale często jej się wydaje, że może rządzić wszystkimi i wszystkim. Kobieta o tym imieniu nie boi się wyzwań zawodowych, dlatego też odnosi liczne sukcesy i zarabia dobre pieniądze. Anna jest duszą towarzystwa, która umie zarówno mówić, jak i słuchać.

Cechy osoby noszącej imię Anna

Pochodzenie
hebrajskie
Znaczenie
pełna łaski
Główne cechy
zdolna, z dużą wyobraźnią
Predyspozycje zawodowe
stanowiska związane z przekazywaniem informacji,np. handlowiec, logistyk, dziennikarz
Szczęśliwa liczba
3
Szczęśliwy kolor
turkus
Imieniny obchodzi
9 stycznia, 1 lutego, 3 i 26 marca, 8 i 16 kwietnia, 7,9,27 i 27 czerwca, 6,13,15,20,23 i 26 lipca, 26 sierpnia, 21 września, 1,3,4,5,13,15 i 26 października oraz 20,21 i 28 listopada

Rodzina i związki

Anna lubi się otaczać pięknymi rzeczami i ceni sobie estetyczne wnętrza. W mężczyźnie szuka perspektyw i możliwości. Jej partner musi być cierpliwy, bogaty i odważny. Anna jest za to wspaniałą matką i panią domu. Na pierwszym miejscu stawia dzieci i nie oszczędza na tym, by zapewnić im wszystko, czego potrzebują.


W towarzystwie
Wśród przyjaciół i znajomych Anna uchodzi za doskonałego rozmówcę. Anna umie słuchać i stara się pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. Lubi także otaczać się ludźmi, jest otwarta i chętnie poznaje nowe osoby. Anna nie żywi urazy i pierwsza wyciąga rękę na zgodę.


W pracy
Anna posiada chłonny i otwarty umysł. W pracy nieustannie dąży do samodoskonalenia, ale też nie przejmuje się niepowodzeniami. Zawsze uczy się na błędach i jest świadoma, że nie ma ludzi nieomylnych. Anna jest dobrym przywódcą, który umie wyegzekwować posłuszeństwo i stanowi autorytet.

Formy obcojęzyczne
angielski - Ann, niemiecki, włoski - Anna, francuski - Anne, hiszpański - Ana, rosyjski - Анна

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane