Niedziela, 29 maja
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Bartłomiej

Doskonały obserwator, rozumie innych. Chętny do pomocy innym jednak bywa nieco nieśmiały. 
Wiele rozumie, obserwuje innych uważnie i mądrze. Jest bardzo uczuciowym mężczyzną. Potrafi budować stałe relacje, związki ale życie u jego boku nie jest proste. Lubi nieść pomoc innym, dlatego też lubi mieszać się w cudze sprawy. Często bywa zapatrzony w czubek swojego nosa dążąc do osiągnięcia cele. Nie zwraca uwagi na sugestie innych osób z otoczenia. To mężczyzna o silnym charakterze, nieugiętej woli i dużej pewności siebie, dlatego też często wpada w pychę. Moralizuje bliskich a swoją partnerkę życiową dobiera pod własny ustalony klucz.

Cechy osoby noszącej imię Bartłomiej

Płeć
Imię męskie
Pochodzenie
aramejskie
Znaczenie
wojownik, oracz, syn oracza, syn wojownika
Główne cechy
uczuciowy, mądry, spokojny, zamknięty
Predyspozycje zawodowe
zawody wymagające aktywności, ruchu i częstego przemieszczania się: polityk, biznesmen, dziennikarz, reporter, wojskowy, policjant
Szczęśliwa liczba
6
Szczęśliwy kolor
złoty
Imieniny obchodzi
21 lutego, 30 kwietnia, 12, 24 czerwca, 5, 6 lipca, 24 sierpnia, 3, 4 września, 11 listopada

Jest bardzo pracowity, ambitny. Jednak ciężko mu postawić na swoim, dlatego rzadko obejmuje wysokie stanowiska. Nie potrafi jednak usiedzieć w miejscu. W pracy jest błyskotliwy, szybko się uczy, obdarzony zazwyczaj ścisłym umysłem. Jest przedsiębiorczy. Ma skłonności do mówienia "nie" co sprawia, że nie jest łatwo nakłonić go do własnego zdania. Źle przyjmuje krytykę.
W miłości oddany partner. Zazwyczaj szybko zakłada rodzinę, ponieważ czuje potrzebę opieki nad wybranką oraz swoim potomstwem. 
W przyjaźni jest lojalny. Lubi towarzystwo znajomych. Jednak musza być zazwyczaj podobni do niego ponieważ Bartłomiej jest bardzo spokojny.
Powinien uważać na nerki.


Ostatnie komentarze

Basia
To prawda. Mój syn Bartłomiej jest bardzo uczuciowy.

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia męskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane