Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Bernadeta

Jest lubiana przez otoczenie. Jej marzeniem jest aby wykonywać zawód artystyczny. Również odnajdzie się w zawodach bardziej przyziemnych. Pewną siebie i zdecydowaną. Nie czuje potrzeby dzielenia się swoimi troskami czy marzeniami z innymi ludźmi. Stara się chronić swoją intymność oraz odrębność przed wścibskim okiem. Nigdy przy tym nie wiadomo, czy wybuchnie, czy też zacznie śpiewać. Ma niewielu prawdziwych przyjaciół jednak są oni jej bardzo bliscy. Jest osobą niezależną i nie zgadza się z opinią większości.

Cechy osoby noszącej imię Bernadeta

Pochodzenie
starogermańskie
Znaczenie
niedźwiedź i hart – silny
Główne cechy
niezdecydowana, sympatczna
Predyspozycje zawodowe
nauczyciel, model, artysta
Szczęśliwa liczba
4
Szczęśliwy kolor
niebieski
Imieniny obchodzi
16 kwietnia, 11 lutego

Bernadeta uczy się na cudzych i swoich błędach, stąd jej mądrość życiowa. Do swojej kariery podchodzi spokojnie i w przemyślany sposób. Chętnie angażuje się w wielkie sprawy i niezwykle ciężko odwieść ją od działania, ponieważ kieruje się sercem oraz logiką. Często zatraca się w świecie marzeń, mimo to potrafi odnieść sukces zawodowy.Bernadeta to śmiała kobieta – posiada temperament i tupet. Cechuje ją ogromna zaradność, obrotność i niezliczone umiejętności.
Musi też pozwolić sobą dyrygować. Bernadeta dba o poszanowanie tradycji, szczęście rodzinne i harmonię w związku. Przyciąga męski wzrok, ponieważ potrafi się ubrać i promienieje pogodnym nastawienie do świata. Dla partnera często staje się niedostępną pięknością, a przez swą ogólną dwulicowość traci nieraz zaufanie. Poświęca się dla rodziny, jest zaradna, opiekuńcza i czuła.Przykuwa uwagę, pociąga emanującą radością życia oraz entuzjazmem. Jest stworzona do bycia matką, a potem babcią.
Zawsze wiele się wokół niej dzieje, a to co zorganizuje – odnosi sukces. Bez problemu adaptuje się do każdego towarzystwa i każdych okoliczności. Jeśli ktoś zbytnio wtrąci się w jej sprawy albo zwróci jej uwagę za niewłaściwe postępowanie, może liczyć się z zerwaniem znajomości. Bernadeta ogólnie posiada pozytywne podejście do życia i potrafi dobrze się bawić. Sprawia wrażenie, jakby cały czas miała do wszystkich pretensje. Poszukuje w kontaktach z ludźmi przede wszystkim ciepła, życzliwości oraz opieki z ich strony. Jeśli ktoś wejdzie jej w drogę i pomiesza szyki albo zrani – godzien jest współczucia.
Jest okazem zdrowia


Zobacz inne imienia żeńskie na literę B

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane