Czwartek, 07 lipca
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Blanka

Kobieta o tym imieniu jest pewna siebie, stanowcza, zaradna i zdyscyplinowana. Ma skłonności do zamykania się w sobie. Lubi doradzać rodzinie oraz znajomym. Przyjaciółką, jeśli zostaje, to na zawsze.
Blanka jest energiczną i pomysłową indywidualistką. Jest osobą jednocześnie obiektywną i subiektywną, ale nigdy egoistyczną! Odczuwa silną potrzebę dawania siebie innym, dlatego jest dobrą żoną i matką. Nie daje się nie lubić.

Cechy osoby noszącej imię Blanka

Pochodzenie
starogermańskie
Znaczenie
biały, jasny
Główne cechy
zdyscyplinowana, dojrzała i zawsze postępuje etycznie
Predyspozycje zawodowe
zawody twórcze i rękodzieło
Szczęśliwa liczba
5
Szczęśliwy kolor
żółty
Imieniny obchodzi
26 lipca, 2 grudnia

W pracy nie porzuca rozpoczętych zadań. Długo znosi porażki i rozczarowania. Jest skłonna wszystko poświęcić dla ideałów. W rzeczywistości nie potrafi zbyt długo poświęcać uwagi jednej czynności i brak jej skupienia na konkretnych działaniach, przez co zawala z czasem powzięte zlecenia. Wykazuje przy tym niezwykłą determinację, pracując tak długo, aż pokona przeszkody na swej drodze.
Jest kobietą, która kieruje się porywami serca i rzadko myśli o konsekwencjach. W jej życiu wszystko jest poukładane i zaplanowane. Nie obieca ręki pierwszemu lepszemu, ale trzeba umieć o nią zawalczyć i ją wychować! Aby w pełni mogła rozkwitnąć, potrzebuje jednak ciepła i przyjaznego otoczenia. Subiektywna, ale szczerze kochająca.Pomimo iż Blanka nie uzewnętrznia swych przeżyć, jest kochającą żoną i matką. A uczuć posiada wiele! Ciepło, wrażliwość, czułość – wszystko to czeka na właściwego mężczyznę. Blanka nie wyjawia całkowicie swych uczuć, ale na pewno jest oddana, i jak pokocha – to na zawsze.
Czasem bywa postrzegana jako pusta i zarozumiała dziewczyna. Pragnie przeżyć życie jak najlepiej i wykorzystać każda chwilę. Jej zdaniem każda próba narzucenia komuś swojego punktu widzenia lub siebie samego jest chamstwem. Miewa problemy ze zdrowiem psychicznym.


Zobacz inne imienia żeńskie na literę B

Ostatnie komentarze

Marlena
Wiele cech mojej przyjaciółki się zgadza.
Blanka
Fajnie, że w tym imienniku znalazło się moje imię.

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane