Niedziela, 29 maja
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Bożydar

Mężczyzna ten odznacza się silnym temperamentem. Jest urokliwy i wesoły. Ma wielu przyjaciół z którymi lubi spędzać czas wolny. Nie bywa konfliktowy. Jest uczciwy i sprawiedliwy. Lubi pomagać innym. W trudnych sytuacjach potrafi zachować zimna krew. Lubi dobrze zjeść, sam jednak stroni od gotowania i domowych obowiązków. Zwyczajnie nudzą go te czynności. Woli oddawać się swojemu hobby, którym często jest majsterkowanie.

Cechy osoby noszącej imię Bożydar

Płeć
Imię męskie
Pochodzenie
słowiańskie
Znaczenie
ten, który jest darem Boga
Główne cechy
urok osobisty, temperamentny, wrażliwy, inteligentny
Predyspozycje zawodowe
model, aktor, piosenkarz
Szczęśliwa liczba
1
Szczęśliwy kolor
złoty
Imieniny obchodzi
27 czerwca, 2 lipca, 10 sierpnia, 9 października, 8 listopada

Bożydar to człowiek mający doskonałe poczucie estetyki. Ma wysublimowany smak jeśli chodzi o kuchnie, jednak nie przepada za gotowaniem. Często jada w barach lub zostaje synkiem mamusi. Ma świetne podejście do kobiet. Umie owinąć je sobie wokół palca. Zazwyczaj często otaczają go piękne kobiety. Lubi je komplementować i przebywać w ich towarzystwie. Dlatego też, dobrze odnajdzie się w pracy wymagającej od niego zdolności twórczych, poczucia estetyki oraz inteligencji. Odnajdzie się również w roli modela lub innej osoby sławnej od której będzie wymagać się dobrego wyglądu. 

W miłości jest romantykiem, szukającym swojej drugiej połówki. Lubi kobiety proste, mające dobre serce . Unika pań głośnych, zbyt pewnych siebie i skoncentrowanych wyłącznie na karierze zawodowej. Jego cierpliwość i uczuciowość, sprawią że będzie świetnym ojcem, potrafiącym wychować dziecko na wspaniałego człowieka.

Jest dobrym przyjacielem, jednak zazwyczaj większość z nich stanowią kobiety.

Miewa problemy z nerkami.


Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia męskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane