Piątek, 21 czerwca
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Dalimir

Staropolskie imię, składające się z dwóch członów: Dale- (daleko, oddalać) i mir- (pokój, spokój, dobro). Lubi towarzystwo ludzi, nienaganny optymista, tradycjonalista.

Cechy osoby noszącej imię Dalimir

Płeć
Imię męskie
Pochodzenie
staropolskie
Znaczenie
ten, który rozciąga pokój daleko
Główne cechy
poczucie humoru, towarzyski, zabawny
Predyspozycje zawodowe
przedstawiciel handlowy, terapeuta, psycholog
Szczęśliwa liczba
2
Szczęśliwy kolor
szary
Imieniny obchodzi
15 stycznia, 29 października, 5 listopada.

Mężczyzna o tym imieniu ceni sobie kontakt z ludźmi. Lubi pomagać i doradzać słabszym dlatego też w pracy zawodowej doskonale sprawdzi się jako terapeuta, psycholog, pedagog.

 

Imię Dalimir jest rzadko spotykane i nie jest powszechnie znane, więc trudno jest wskazać bezpośredni podobny opis do imienia Grzegorz. Jednak tak jak opis dla imienia Grzegorz, można założyć, że osoba o imieniu Dalimir może wykazywać pewne charakterystyczne cechy. Na przykład, Dalimir może być uważany za mężczyznę wykazującego siłę charakteru i determinację w osiąganiu swoich celów. Może być również odpowiedzialny i rzetelny w wykonywaniu swoich obowiązków oraz angażować się w kierowanie lub organizację działań. Warto podkreślić, że każda osoba o imieniu Dalimir jest unikalna i może wykazywać różne cechy, a opis powyżej jest jedynie ogólnym zarysem tego, jak osoba o tym imieniu może być postrzegana przez innych.


Oddany mąż, mężczyzna dla swojej partnerki. Doskonały ojciec. Troskliwy, romantyczny dla swojej partnerki. Lubi mądre kobiety z którymi może porozmawiać na każdy temat.
Nie lubi monotonii w związku, lubi zaskakiwać oraz być zaskakiwanym. W przyjaźni ceni szczerość i lojalność wobec siebie nawzajem.
Ma dobre zdrowie, którego można mu tylko pozazdrościć,.


Zobacz inne imienia męskie na literę D

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia męskie

Czy warto analizować sny ?

Czy warto analizować sny ?

Sennik w różnych kulturach i tradycjach

Sennik w różnych kulturach i tradycjach

Znaczenie snów i sennika

Znaczenie snów i sennika

Astrologia imiennika

Astrologia imiennika

Ostatnio komentowane