Zdrobnienia: Magda, Madzia, Magduś, Magdunia, Magdalenka, Lenka, Lena
Imię Magdalena wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza kobietę, która pochodzi z miejscowości Magdala, położonego nad jeziorem Genezaret w Palestynie. Magdalena to kobieta zaradna, która zawsze znajdzie wyjście z kłopotliwej sytuacji. Zawsze szczerze wyraża myśli i często bywa impulsywna, przez co może zniechęcać ludzi do siebie. Ci, którym Magdalena zaufa mają w niej najlepszą przyjaciółkę, któa zawsze wesprze i pomoże. Magdalena często przedkłada potrzeby innych ponad swoje, poświęcając tym samym swoje dobro. To bardzo zmysłowa kobieta, która potrafi pokazać pazury, kiedy walczy w swojego mężczyznę. Magdalena ma w sobie wiele namiętności i szuka gorącej miłości. Jej wybranek powinien być równym jej partnerem.
Rodzina i związki
Magdalena jest niezwykle zaborcza i pełna pasji. Lubi być najlepsza i potrzebuje mieć u boku mężczyznę, który dorówna jej kroku. Z jednej strony jest drapieżna, a z drugiej romantyczna, o czym świadczy to, że często kieruje się sercem. Magdalena uwodzi i porzuca bez słowa, ale związek z nią jest gwarancją życia pełnego pozytywnych wrażeń. Celem Magdaleny nie jest posiadanie domu i gromadki dzieci. Ona chce życia w biegu, pełnego ludzi, miejsc i rozmaitych emocji.
W towarzystwie
Magdalena często sprawia kiepskie pierwsze wrażenie. Jej impulsywność i przesadna szczerość nie idą w parze z zawieraniem nowych znajomości. Ten, kto nie ucieknie od razu, zobaczy w niej wrażliwą osobę, na której zawsze można polegać. Często w pierwszej kolejności myśli o innych zamiast o sobie. Magdalena ma ognisty temperament i jest bardzo ciekawa świata oraz ludzi. Kocha podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków i zapachów.
W pracy
Magdalena pracuje głównie po to, by zarobić pieniądze na swoje potrzeby. Ta kobieta nie odnajduje się w regularnym trybie pracy i woli miejsca, w których nie ma rygorystycznych reguł czy uniformów. Sukcesy zawodowe Magdaleny wynikają z jej inteligencji, umiejętności logicznego myślenia oraz doskonałej pamięci wzrokowej i słuchowej.
Dodaj komentarz