Czwartek, 07 lipca
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Eugenia

Imię Eugenia pochodzi z greki i oznacza kobietę z wysoko postawionej rodziny. Kobieta o tym imieniu jest wulkanem energii i trzeba na nią uważać. Eugenia twardo stąpa po ziemi i działa impulsywnie, przez co często wpada w kłopoty. Posiada wielu znajomych i wie, jak wykorzystać swoje kontakty. Jej życie jest jedną szaloną przygodą. Eugenię bardzo ciężko poskromić, a jej bliscy nie mogą bez niej żyć.

Cechy osoby noszącej imię Eugenia

Pochodzenie
greckie
Znaczenie
kobieta z wysokiego rodu
Główne cechy
energiczna, szalona
Predyspozycje zawodowe
doskonale odnajduje się na odpowiedzialnych stanowiskach
Szczęśliwa liczba
8
Szczęśliwy kolor
zieleń
Imieniny obchodzi
7 lutego, 20 marca, 13 i 16 września oraz 25 grudnia

Związki i rodzina

Eugenia jest kobietą o potężnym temperamencie. Łączy w sobie zmysłowość, namiętność i pasję. Eugenia nie wie czym jest stabilizacja i bez zawahania potrafi zostawić partnera dla innego. Eugenia jest pełna uczuć, ale mało w niej czułości. Rozkochuje i porzuca, kiedy się znudzi. Przygody są sensem jej życia i nieustannie dąży do ich przeżywania.


W towarzystwie
W towarzystwie Eugenia zawsze czuje się swobodnie. Lubi podróżować zarówno samotnie, jak i w gronie znajomych. To ona nadaje tempo i rytm i pozostali muszą dotrzymać jej kroku. Bez niej jest pusto, dlatego ludzie tak lubią jej towarzystwo. Eugenia często stara się zostać przywódcą grupy i nie pozwala nikomu zagrozić swojej pozycji. Eugenia ma zdolność działania na inne osoby jak narkotyk - z nią ciężko, ale bez niej gorzej.


W pracy
Eugenia kieruje się logiką i wyróżnia ją ponadprzeciętna inteligencja. Idzie jak burza i pnie się po szczeblach kariery nie zważając na konsekwencje. Ma bardzo bogatą wyobraźnię, która ułatwia jej zdobywanie kontaktów oraz zaufania współpracowników lub klientów. Idealną sytuacją jest dla niej, kiedy szefuje i wtedy osiąga szczyt swoich możliwości. Eugenia sama o sobie decyduje i nie pozwala nikomu ingerować w jej wybory.


Formy obcojęzyczne
angielski, niemiecki, włoski, hiszpański - Eugenia, francuski - Eugénie, rosyjski - Евгения

Zobacz inne imienia żeńskie na literę E

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane