Piątek, 19 sierpnia
Imieniny dziś obchodzą:

Znaczenie imienia: Felicja

Felicja to kobieta spokojna i zrównoważona. Z chęcia pomaga innym. Jest szlachetna, dobra i opanowana, dlatego też przyciąga do swojej osoby innych ludzi. Potrafi podejmować szybko decyzje. Posiada intuicje co do ludzi. Potrafi wyczuwać ich intencje. Felicja czasami zamyka się w sobie, jednak jest to tak naprawdę energiczna pełna chęci do życia kobieta,.

 

 

 

Cechy osoby noszącej imię Felicja

Pochodzenie
łacińskie
Znaczenie
łaskawy, szczęśliwy, życzliwy
Główne cechy
ciepła, dobra, spokojna
Predyspozycje zawodowe
dziennikarka, prezenterka, praca biurowa
Szczęśliwa liczba
4
Szczęśliwy kolor
pomarańczowy
Imieniny obchodzi
24 stycznia, 27 kwietnia

Kobieta ta jest zwykle dobrym pracownikiem. Świetnie sobie radzi z porażką. Potrafi znaleźc rozwiązanie na każdy problem. Angażuje się mocno w pracę. Czasami lubi się zamyślać, przez co gubi się w szczegółach. Jeśli Felicja odniesie porażkę potrafi się szybko zniechęcić do dalszych działań w danym kierunku. Felicja sprawdzi się idealnie w sytuacjach kryzysowych. To pracownik na dobre i na złe. Jest kobietą pełną optymizmu i energii. Bardzo przedsiębiorcza, posiadająca analityczny umysł. 

 

Felicja dość rzadko uzewnętrznia swoje przeżycia, jednak mimo to jest kochająca partnerką i matką. Jest ciepła i czuła. Chętnie otacza najbliższych opieką. Dobrze sprawdzi się jako Pani domu, chociaż nie należy jej narzucać zbyt dużej skrupulatności. Jej łagodny charakter, miła aparycja z czasem może się znudzić. Należy pamiętać, że Felicja to tak naprawdę uśpiony wulkan.

 

Lubi przebywać wśród znajomych. Nie narzeka na ich brak. Jest miła i sympatyczna a ponadto optymistyczna. Chętnie organizuje przyjęcia i imprezy dla swoich przyjaciół. Znajomych zaskakuje smacznymi potrawami i pięknie przyrządzonymi przez nią dekoracjami.

 


Zobacz inne imienia żeńskie na literę F

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zobacz inne imienia żeńskie

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona chłopców 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Najpopularniejsze imiona dziewczynek 2020

Ostatnio komentowane